Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Pandemi döneminde zor zamanlar geçirdik. Şimdi Sektöre Tam Destek!

Tuale Fantazi Kartvizit ( Tek Yön ) 1.000 Adet

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03

Adet: 1.000 Adet

Ürün:  Tuale Fantazi Kartvizit ( Tek Yön Baskı )

Ürün Ölçüsü: 5,2×8,2 cm Düz Kesim

Ürün Özelliği: 260 Gr. Tuale Kağıt Tek Yön Baskı

Baskı Süresi: 7-10 İş Günü

Tasarım: Ücretsiz Tasarım


Tuale Fantazi Kartvizit Baskı

Tuale fantazi kartvizit, 280 gr  ve 560 gr dır. Fantazi kağıdından basılarak üretilen, üzeri dokulu ya da tırtıklı bir görünüme sahip kartvizit modelidir. Dokulu kartvizit, tuale kartvizit ya da fantazi kartvizit olarak isimlendirilmektedir. Genellikle tuale fantazi kartvizit baskılarda koyu renk kullanılan sade tasarımlar tercih edilir.

Tuale Fantazi Kartvizit Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sipariş vermeden önce kartvizit tasarım ebatının ürün ebatıyla aynı olmasına dikkat ediniz.

Tasarım dosyanızın çözünürlüğünün yüksek olması baskının daha kaliteli çıkmasında büyük önem taşımaktadır.

Tasarımınızı sade ve koyu renklerde çalışırken, arka planı beyaz olarak bırakmanız kağıdın kalitesini daha da öne çıkaracaktır.

Tuale Fantazi kağıdın bir yüzeyi dokulu, diğer yüzü ise daha düz bir yapıya sahiptir.

Seçtiğiniz adet için tek tasarım yüklenebilmektedir. Her isim/tasarım için ayrı adet seçip ürünün sepete atılması gereklidir. Örneğin; aynı bilgilere sahip, sadece isim değişecek tasarımlar da farklı tasarım sayılmaktadır, bu sebeple sepete 1000 adet + 1000 adet olarak 2 ürün atmanız gerekmektedir.

Yorumlar

Yorum Yapınız

YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.