Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Pandemi döneminde zor zamanlar geçirdik. Şimdi Sektöre Tam Destek!

Karton Cetvel 1.000 Adet

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03
Karton Cetvel 1.000 Adet

Mevcut Seçenekler:

Adet: 1000  Adet

Ürün: Karton Cetvel

Ürün Ölçüsü: 16 x 5 cm ( 15 cm Cetvel )

Ürün Özelliği: 350 Gr. Mat Kuşe

Baskı Süresi: 7-10 İş Günü

Tasarım: Ücretsiz Tasarım


Karton Cetvel Baskı

Karton Cetvel Baskı müşterilerinize sağladığı işlevsellik açısından firmanıza da birçok fayda sağlayabilecek bir promosyon ürünüdür. İnsanlar psikolojik olarak bir şeye ihtiyaç duyar ve ihtiyaçları birinin yardımı ile karşılanırsa sempati duymaya başlar ve bir bağ kurulur. İşte bu sayede müşterileriniz her cetvel ihtiyaçları olduğunda sizin promosyon ürününüzü kullanarak aranızdaki bağı kuvvetlendirirler.

Cetvel sıklık süresi değişmekle birlikte hepimizin zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir üründür. Kaç kere cetvele ihtiyaç duyduğunuz ama bulamadığınızı bir düşünün. İşte tam da bu noktada müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bu ihtiyacına karşılık vermeniz marka imajınıza fazlasıyla katkı sağlayacaktır.

Cetvel baskı özellikle ofiste ve evde çalışma masanızın üzerinde olmasını isteyeceğiniz bir promosyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Bu da şu anlama geliyor; markanız uzun süreler müşteri veya potansiyel müşterilerinizin evinde/ofisinde çalışma masaları üzerinde sizin reklamınızı yapacak. Ofis ve evde kullanımın yanı sıra okul ve kurslarda da öğrenciler için oldukça kullanışlı bir üründür. Eğitim sektöründe faaliyet gösteriyorsanız öğrencileriniz için de cetvel baskı siparişi verebilirsiniz. Karton cetvel baskılarınızı Baskıkapında.com ‘un online matbaa güvencesiyle hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde bastırabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

Seçeceğiniz kağıt cinsinin üzerine baskı yapılmaktadır.

5×16 cm olan üründe 15 cm, 5×26 cm olan üründe ise 25 cm’lik cetvel bulunmaktadır.

Cetvel, ürünün her iki yönüne de basılmaktadır.

Karton Cetvel Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tasarımınızda mutlaka iletişim bilgilerinize yer verin. Bu sayede potansiyel müşterileriniz size kolayca ulaşabilirler.

Renk seçimlerinizdeki uyuma özen gösterin. Bu sayede müşterileriniz ürününüzü daha göz önünde yerlerde saklayabilirler.

Tasarım ölçülerini doğru yapmaya özen gösteriniz, doğru bir ürün elde etmek için mutlaka detaylı kontrol yapınız. Aksi takdirde istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz.

Eğer hazır bir tasarımınız yoksa tasarımlarınız sizin istediğiniz gibi kişiye özel olarak grafik departmanımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır

Yorumlar

Yorum Yapınız

YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.